Vlastní výrobky

Vanové „DIRI“ KONTEJNERY

Vanové kontejnery jsou dnes ve střední Evropě (zejména v ČR, Německu a Nizozemsku) nejrozšířenější typ kontejnerů s uplatněním v kontejnerové přepravě. Jejich velkou výhodou jsou možnosti provedení, díky kterým jsou kontejnery vhodné na převážení nejrůznějších odpadů, stavební suti i sypkých materiálů. Další plus pro tyto typy kontejnerů je odvalovací systém. Na spodní straně kontejnerů jsou válečky, které usnadňují manipulaci s kontejnerem při přemístění na korbu auta či železniční vůz s i nákladem.

Kostru kontejnerů tvoří pevná svařená ocelová konstrukce. Samotné stěny a dno vyrábíme z otěruvzdorného plechu, síla plechu se liší na stěnách a dně výrobku. Zatímco stěny jsou z plechu o síle 4 mm, dno je silnější – 5 mm. Standartně dodáváme 3 typy těchto kontejnerů (vysoký, nízký, plato). Výšky stěn se liší podle účelu kontejneru: kontejner na stavební suť je mělčí než například kontejner na odpad.

Velikost, konstrukce, podoba vrat a další vlastnosti naších kontejnerů se liší podle přání zákazníka na základě toho, k čemu má kontejner sloužit. Díky tomu je využití těchto výrobků velice široké.